Statystyka

Użytkowników:
22970
Artykułów:
13
Odsłon artykułów:
159071

Z pomysłem na rybę

On Line

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Baltic United dystrybuuje swoje produkty na terenie całego kraju, nie narzucając swoim odbiorcom minimum logistycznego.


Promując sprzedaż szlachetnych i wysokiej jakości produktów jesteśmy przygotowani, że klienci nie zawsze będą potrzebowali ilości paletowych, zwłaszcza poza sezonem rybnym.


W celu zapewnienia wysokiego poziomu serwisu i terminowych dostaw,  Baltic  United  wykorzystuje stale rozbudowywaną flotę własnych pojazdów przystosowanych w pełni do

przewozu ryb mrożonych i świeżych oraz przetworów rybnych Nieustannie pracując nad poprawą jakości naszego serwisu,  w roku 2012 wymieniliśmy całkowicie naszą bazę transportu na nowe auta.


Nowoczesność transportu zapewnia  naszym klientom całkowitą pewność, iż zamówione przez nich towary dotrą do celu w najlepszych i w pełni kontrolowanych warunkach.

Korzystamy również z usług sprawdzonych przewoźników, którzy umożliwiają nam załadunek naszego towaru w kilku oddalonych od siebie chłodniach i dostarczenie go na terenie całego kraju.


Oczywiście zachowujemy kontrolę nad całym łańcuchem dostaw. W przypadku pilnej potrzeby dostarczenia towaru w szczególnie krótkim terminie, zawsze posiadamy możliwość wykorzystania własnego pojazdu, niezależnie od sytuacji panującej na rynku usług transportowych.

 

 

 

All Rights Reserved.   ~   Design & Created   ~   Tomasz Strozka    -   powered by engine: tested