Image is not available

Firma BALTIC UNITED
opierając się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy pieczołowicie dobiera dostawców aby zapewnić najwyższą jakość surowca używanego do produkcji.

Przedsiębiorstwo bazuje na surowcu krajowym jak i importowanym z wielu krajów:
Norwegia, Islandia, Dania, Wyspy Owcze, Hiszpania, Portugalia, Argentyna, Nowa Zelandia.
Image is not available
Lokalizacja zakładu produkcyjnego w bezpośredniej bliskości bałtyckich portów rybackich, zapewnia pozyskanie surowca bezpośrednio z kutrów.

Świeże śledzie, flądry i dorsze w krótkim czasie trafiają do fabryki, gdzie są przetwarzane według rygorystycznych norm sanitarnych co zapewnia wysoką jakość wyrobów
BALTIC UNITED.
Image is not available
Przy doborze surowca importowanego, do produkcji, podstawowym kryterium firmy jest czas „od połowu do mrożenia”. Szybkie zamrożenie ryb po złowieniu gwarantuje ich wysoką jakość. Importowany surowiec głównie jest mrożenia morskiego lub pochodzi z miejsc gdzie łowiska leżą zaledwie kilka godzin od fabryk.
Surowiec zagraniczny pochodzi z certyfikowanych łowisk.
Wieloletnie relacje handlowe z dostawcami zapewniają spółce ciągłość i powtarzalność dostaw surowca.
previous arrow
next arrow
Slider

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rybacki

Image is not available

Firma Baltic United Andrzej Trylski Sp.K. korzysta z pomocy środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

Do tej pory udało nam się zrealizować trzy projekty:
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, realizowana w ramach środka 2.5
.
„Inwestycje w zakresie przetwórstwa i obrotu", objętego osią priorytetową 2 „Akwakultura, rybołówstwo śródlądowe, przetwórstwo i obrót produktami rybołówstwa i akwakultury”

2012: Tytuł projektu „Uruchomienie zakładu przetwórstwa ryb Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Zakup maszyn i urządzeń dla zakładu produkcyjnego Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Dalszy wzrost konkurencyjności Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”
.

Slider